شرکت گسترش طراحان نقش الماس با نشان تجاری iNoti ارائه دهنده خدمات مختلف در بسته USSD و اینترنت می‌باشد. شهرت اصلی این شرکت به دلیل ارائه زیرشماره کدهای دستوری یا کدهای USSD به مصرف‌کنندگان حقیقی و حقوقی است.

خرید کدهای USSD از اپراتورهای موبایل نیازمند داشتن شخصیت حقوقی و همچنین پرداخت بهای بسیار زیاد به ازای هر سال استفاده است. شرکت iNoti با ارائه درگاه اینترنتی جهت خرید زیرشماره‌های USSD و ارائه قابلیت برنامه‌نویسی روی این کدها، دسترسی به خدمات USSD را برای همه امکان‌پذیر نموده است.

آی نوتی

شماره درگاه آی نوتی

درگاه اصلی iNoti کد ۶۶۵۵ است و کدهایی که مشتریان می‌توانند از این شرکت تهیه کنند به صورت با واسطه یا بی واسطه است.

کدهای با واسطه در ابتدا شامل ‎*۶۶۵۵*۱ است و کدهای بی واسطه تنها بخش ۶۶۵۵ را در ابتدا دارد و در ادامه یک کد ۳ رقمی و بیشتر مخصوص به شما خواهد بود.

پرداخت از طریق USSD

iNoti یا آی نوتی همچنین قابلیت پرداخت از طریق کدهای دستوری را در اختیار شما قرار می‌دهد و با این سیستم می‌توانید یک فروشگاه تحت سیستم USSD راه اندازی نمایید.

قیمت کدهای USSD

قیمت کدهای USSD با واسطه نسبت به کدهای بدون واسطه کمتر است ولی کدهای بدون واسطه هم کوتاه‌تر هستند و هم قابلیت برنامه‌نویسی اختصاصی را به خریداران ارائه می‌کنند.

هنگام خرید کدهای USSD با واسطه، با استفاده از قابلیت ساخت منوهای سفارشی در بخش مدیریت سیستم iNoti می‌توانید بسیاری از فعالیت‌ها مثل نظرسنجی، قرعه‌کشی و حتی فروش کالا و خدمات را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *